Ke každé objednávce kniha zdarma!

Life In Prague

Značka: Boris Kogut
349 Kč
Skladem (2 ks)

Publikace "Life in Prague" (Život v Praze) je určena anglicky mluvícím, rusky mluvícím obyvatelům a turistům Prahy a České republiky.

« Na této edici jsem pracoval téměř rok a strávil jsem stovky hodin v knihovnách, abych našel a předložil čtenářům to, co jsem osobně považoval za zajímavé nebo rozvíjející intelekt. Doufám, že tato publikace pomůže integrovat se v Praze nejen těm, kteří se do české metropole přistěhovali nedávno, ale bude užitečná i všem, kteří zde žijí již řadu let. Možná někomu přiblíží Hlavní město ještě více », - říká autor nové publikace o Praze, Boris Kogut.

Publikace Life in Prague obsahuje podle osobního názoru autora velké množství užitečných a zajímavých informací z mnoha oblastí činnosti. Například publikace popisuje systém vzdělávání v České republice nebo způsob získání řidičského průkazu pro řízení automobilu skupiny B.

Pro rozšíření vlastních horizontů stojí za pozornost rozhovory s úspěšnými osobnostmi v různých oblastech činnosti, informativní a historické články. V publikaci můžeme upozornit například na historický článek o Symbolech české státnosti.

Najdete zde také exkluzivní fotografie, ponoříte se do atmosféry minulosti české metropole a přečtete si o velkých českých osobnostech, jakými byli Josef Jungmann a Bohuslav Martinů.

Kniha obsahuje unikátní, dosud neznámé černobílé fotografie Prahy z let 1928, 1965 a dalších.

V knize se například dozvíte o historii vývoje pražské Státní opery, prohlédnete si dobové cedulce a zajímavé fotografie nebo uvidíte unikátní fotografie knihovny barokního sálu Klementina a rozhovor s odbornicí z Národní knihovny.

V sekci Kulturní dědictví České republiky si přečtete materiály: Zámek Sychrov – květ Francie na České půdě nebo Pražské metro 50 let či historie Československé poštovní známky.

Autor publikace vybral pro volný čas v Praze a České republice řadu míst, která zohledňují jeho vlastní názor: bazény, divadla, muzea, galerie, hrady a zámky a mnoho dalšího. V této knize nechybí seznam, který sestavil autor knihy: kavárny, pekárny, cukrárny, banky, knihkupectví, pravoslavné kostely atd.

Vše, co je v této publikaci uvedeno a napsáno, je autorský, čistě subjektivní názor.

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: